Ana Sayfa Sıhhi-Su TesisatçısıLogar-Kanalizasyon AçmaKombi Petek TemizliğiCihazla Su Kaçağı Bulma-TespidiİletişimTesisatçı izmir Haberleri
Kanal-Logar Açma
Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakımı

Sıhhi-Su Tesisatçısı

izmir tesisatçı konak buca karabağlar, tesisatçı izmir bornova, izmir su tesisatçısı, tesisatçı izmir karşıyaka, su tesisatçısı izmir buca 

sıhhi tesisat izmir, su tesisatçısı izmir karabağlar, izmir tesisat firmaları

İzmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak logarlar,binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak tuvalet kağıtları,ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır.
izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ile tıkanır.
izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak logarın içe çökmesinden dolayı tıkanır.
izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak logar girişlerinin yerinin belli olmaması Protesisat için sorun değil, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini nokta atışı tespit edebiliyoruz.
izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak bina önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek buluyoruz, logar yeri tespiti için bizimle iletişim kurmanız yeterli.
izmir kanal logar tuvalet açma temizleme olarak kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, kameralı cihaz fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir, olası logar tıkanıklığında, herhangi bir tesisatçı çağırır sadece tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar tekrar yine tıkanır ve ek masraflara yol açar.
Logar kanalların içinde, gitmeyen atık yağlar zamanla yeniden logarın tıkanmasına sebep olabilir ve en önemli sebebi logarın içinden gelen kötü kokuları önlemek için logar yıkama gerekli olabilmektedir. 
Logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesinde kesin çözüm olarak sunduğumuz logar yıkama izmir firmamızca yapılmaktadır.
Tıkanıklık sorunları robot cihazlar kullanarak cihaz ucuna takılan çelik yay ile tıkalı alana kadar erişim yapılıp, tıkanıklığa sebep olan madenin temizliği yapılarak tıkalı kanal gideri açılır.
izmirde kanalizasyon açma için özel ithal ettiğimiz kanal görüntüleme cihazlarımız ile bilgisayarlı olarak kanal tıkanıklığını tespit ediyor ve garantili bir şekilde onarıyoruz.
izmir ilimizin tüm ilçe ve semtlerine 7/24 kanalizasyon açma hizmetimiz bulunmaktadır.
izmirde kanalizasyon  sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. 
Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.
Kanalizasyon sistemleri, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir.
Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkları, kırıp dökmeden, teknolojik aletlerle görüntüleyip açabilirsiniz. 
Yağ, kir tabakası oluşmuş boruların temizlenmesi, kök, paçavra, saç gibi birikintilerin yarattığı tıkanıklıkların açılması işlemi için doğru firmayla çalışabilirsiniz. 

 

Asmaçatı+
Altındağ +
Bayraklı+
Basmane+
gaziemir+
Balçova+
Bornova+
Bostanlı+
bozyaka+
Buca+
Çamdibi+
Çankaya+
Çınar Mahallesi+
Eşrefpaşa+
Evka 1+
Evka 2+
Egekent+
Fahrettin Altay+
Gediz+
Gürçeşme+
Gaziemir+
Göztepe+
Güzelyalı+
Gümüşpala+
Gültepe

Hatay+
Karataş+
İnciraltı+
İşçievleri+
Karabağlar+
Karşıyaka+
Kaynaklar+
Küçükyalı+
Küçükpark+
Kahramanlar+
Konak+
Narlıdere+
mimkentkent+
Manavkuyu+
Mavişehir+
Mithatpaşa+
Sarnıç+
İnönü Caddesi+
Soğukkuyu+
Osmangazi+
Pasaport+
Şirinyer+
Uzundere+
Üçyol+
Üçkuyular+
Yeşilova+
Yeşilyurt+
Yenişehir+
Zincirlikuyu+

Çiğli
Naldöken
Yelki
Yeşildere
Pınarbaşı
Kibar
Işıkkent
Ulukent
İstasyonaltı
İmpatlı
Güzelbahçe


 

Ana Sayfa Sıhhi Tesisat Hizmet Haberleri