Ana Sayfa Sıhhi-Su TesisatçısıLogar-Kanalizasyon AçmaKombi Petek TemizliğiCihazla Su Kaçağı Bulma-TespidiİletişimTesisatçı izmir Haberleri
Kanal-Logar Açma
Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakımı

Pasaport Tesisatçı Tamiri web sitesi - İzmir Tesisatçı Firmaları

Su kaçağı evin her tarafında oluşabilecek istenmeyen kötü bir durumdur. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve sayesinde kusursuz müdahale ile tanışmak. Su kaçakları bazen 5 dakikada bazen 10 dakikada bazen 30 dakikada bulunabilir. Robot yardımı ile dirseklerde sıkışmış yabancı maddeleri dakikalar içinde çıkarmak mümkün.

Banyolarda ortaya çıkan tıkanıklıkları dert etmeyin. Banyolar, tuvaletler, mutfaklar, bahçeler tesisatın yoğun olarak bulunduğu yerlerdir. Noktasal tespit yapacak firma bu konuda tecrübeli olmalı, gerekli ekipmana sahip olmalıdır. Tesisatçı su kaçağını cihazla bulmalıdır.

Evinizde fayanslar kırılmadan, başka bir zarar meydana gelmeden su kaçağı sorunundan kurtulun. Firmamız tıkalı gider açma servisi olarak hizmet vermektedir. Su kaçağı ne sebeplerle oluşur? Su tesisatı usul operasyonu özen isteyen bir iştir.

İzmir Pasaport Tesisatçı Tamiri hizmetlerimiz yanısıra, Yenişehir Tesisatçı Tamiri, Egekent Tesisatçı Tamiri, Gültepe Tesisatçı Tamiri, Basmane Tesisatçı Tamiri, Evka 2 Tesisatçı Tamiri, Çınar Mahallesi Tesisatçı Tamiri şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Ana Sayfa Sıhhi Tesisat Hizmet Haberleri