Ana Sayfa Sıhhi-Su TesisatçısıLogar-Kanalizasyon AçmaKombi Petek TemizliğiCihazla Su Kaçağı Bulma-TespidiİletişimTesisatçı izmir Haberleri
Kanal-Logar Açma
Kombi Petek Temizliği
Kombi Bakımı

İzmir Su Kaçağı Tespidi Fiyatı

Sadece bir saatlik bir çalışmayla su kaçağına son verilsin. Sadece boru tıkanıklığı açılsın, evinizin zarar görmesine engel olun. İzmir Su-Sıhhi Tesisatçısı olarak tek seramik veya fayans altından su kaçağı problemini çözüme ulaştırıyoruz. Avrupa'dan ithal ettiği sektöre uygun cihazlar ve bunu kullanma hususunda eğitimli personelleriyle; gezici servisleri devamında her sokak ve mahalleye aynı itina ve çabuklukta hareket etmektedirler.

Yan dairede oturan komşunuzun duvarında kabarmalar meydana gelebilir. Mimkent su kaçağı bulma servisi ile tesisattaki kaçağın yeri tam tespit edilir. Özellikle banyolarda dahi klozet bulunması ve tuvaletlerin olmazsa olmaz yaşam alanlarının temelini oluşturması nedeniyle buralara atılan sert plastik cisimler ve tuvalet kağıtları kesinlikle tıkanıklık sorununu yaşarken sizleri mağdur eden önemli kahramanlar olmaktadır.

Acilen su kaçağın tespiti yaptırmanız ve sorunlu boruyu tamir ettirmeniz gerekir. Evde başka hasar olmadan sadece su kaçağından kurtulursunuz. Tıkanıklık tamamen giderin suyu geri göndermesinden önce de fark edilebilir.

İzmir Mimkent Su Kaçağı Tespidi Fiyatı hizmetlerimiz yanısıra, Çankaya Su Kaçağı Tespidi Fiyatı, Evka 1 Su Kaçağı Tespidi Fiyatı, Pasaport Su Kaçağı Tespidi Fiyatı, Mimkent Su Kaçağı Tespidi Fiyatı şeklinde İzmir ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Ana Sayfa Sıhhi Tesisat Hizmet Haberleri